Wczytuję dane...

Specjalistyczne maści i żele konopne z certyfikatem — oferta

W tej kategorii znajduje się asortyment, składający się z konopnych maści i żeli przeznaczonych do stosowania bezpośrednio na skórę m.in. w celu złagodzenia bólu. Wśród nich dostępne są wyroby firm wytwarzających specjalistyczne kosmetyki, takie jak maść z olejem konopnym na stan zapalny oraz produkty z naturalnymi dodatkami. Wyróżniają się one działaniem łagodzącym i silnie regenerującym. Proponowane przez nas preparaty, takie jak maść konopna Carun, mogą stanowić zamiennik drogeryjnych kremów nawilżających lub wazeliny kosmetycznej. Asortyment jest przy tym zróżnicowany na tyle, że z łatwością można w nim znaleźć artykuły dla całej rodziny. Wśród nich np. maść na stan zapalny skóry dla niemowląt i dzieci. Zapobiega ona odparzeniom i nadaje się do celów pielęgnacyjnych. Natomiast produkty dla dorosłych, w tym doceniana przez użytkowników maść konopna Carun bardzo dobrze sprawdzają się na inne powszechnie występujące dolegliwości, takie jak trądzik, atopia czy alergia skórna.

Bezpieczna maść przeciwbólowa z konopi - pochodzenie

W składach proponowanych przez nas kosmetyków znajdują się substancje aktywne o potwierdzonym działaniu, dzięki czemu charakteryzują się skutecznością. Za sprawą ziołowych mieszanek o udowodnionym badaniami PTD działaniu, maść z konopi zapewnia natychmiastowe i intensywne, lecz przy tym bezpieczne działanie. W trosce o jakość oferowanego asortymentu maść konopna Carun oraz pozostałe artykuły pochodzą wyłącznie od cenionych producentów. Dzięki temu spełniają wymagania wszystkich użytkowników. Przechodzą również testy dermatologiczne, które potwierdzają, że wyroby takie jak wyprodukowana przez Carun maść konopna, są w pełni zgodne z obowiązującymi standardami rynku, medycyny oraz prawa.

Maść konopna - skuteczna pomoc w walce z bólem

W ofercie posiadamy również wyroby skierowane do osób, które zmagają się z bólem mięśni i stawów. W ich dolegliwościach przydatna może być przeciwbólowa wyprodukowana przez Carun maść konopna czy wyroby o właściwościach chłodzących lub rozgrzewających. Dlatego wybierają je zwłaszcza osoby z cerą wymagającą specjalnej pielęgnacji. Badania dermatologiczne przeprowadzone na maściach z olejem konopnym dowodzą ich skuteczności terapeutycznej w przypadku wspomagania leczenia wielu chorób. Olej konopny zawiera bowiem spore ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin. Jest też bogaty w substancje mineralne, takie jak wapń czy fosfor. Dzięki temu wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodzące i regenerujące.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów