Wczytuję dane...

Certyfikowane i bezpieczne kosmetyki konopne

W naszej ofercie znajdują się certyfikowane produkty, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno kosmetyków oczyszczających, jak i nawilżających. Ich właściwości sprawiają, że mogą być wykorzystywane przez Klientów borykających się z problemami skórnymi, jak również osoby zdrowe. W przypadku przewlekłych problemów dermatologicznych, jak np. AZS swoje zastosowanie znajdują balsamy na bazie konopi. Stanowią one bezpieczne uzupełnienie codziennej pielęgnacji ciała. Ich formuła została opracowana w taki sposób, aby jednocześnie nawilżać, odżywiać oraz regenerować narażoną na podrażnienia skórę.

Kosmetyki z olejkiem konopnym - wsparcie skóry wymagającej

Właściwa pielęgnacja skóry wymaga stosowania dobrej jakości kosmetyków. Za prawidłowe nawilżenie może być odpowiedzialny np. balsam z olejem konopnym. Dostarczy on nie tylko bogatych w antyoksydanty składników, które znacząco poprawią kondycję skóry, ale także może wspomagać leczenie chorób, takich jak łuszczyca czy łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry. Kannabidiol zawarty w oleju konopnym zapewnia kosmetykom działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, czego dowodzą raporty WHO. Nic więc dziwnego, że wielu konsumentów wybierając obecnie balsam do ciała, decyduje się właśnie na wariant konopny. Jego właściwości doskonale sprawdzają się zwłaszcza w przypadku skóry zmagającej się z alergią, atopią i nawracającymi stanami zapalnymi — jest ona bardziej podatna na podrażnienia i wymaga specjalnej pielęgnacji. Po preparaty konopne sięgają także osoby szukające skutecznego i łagodnego wsparcia podstawowej terapii łuszczycy.

Kremy i balsamy konopne - szerokie spektrum zastosowań

Badania dermatologiczne Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz innych współczesnych jednostek badawczych prowadzone na osobach z atopią potwierdzają, że w większości przypadków kosmetyki, takie jak kremy i balsamy zawierające w składzie olej konopny pozwoliły znacznie zredukować świąd i suchość skóry. Ich stosowanie ogranicza nadkażenia bakteryjne, a także ogniska zapalne zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała. Dzięki temu przynoszą one ulgę także osobom zmagającym się z trądzikiem — w tym wypadku regulują wydzielanie sebum. Kremy i balsamy na bazie konopi sprawdzą się również w pielęgnacji cery normalnej, zapewniając jej optymalny poziom nawilżenia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.