Wczytuję dane...

Dermokosmetyki

Bogata oferta bezpiecznych kosmetyków na przewlekłe choroby skórne

W poniższej kategorii proponujemy certyfikowane preparaty tworzone pod kontrolą specjalistów w dziedzinie dermatologii. Wśród produktów znaleźć można między innymi balsam konopny na łuszczycę, który wspomoże terapię tej uporczywej choroby. Badania PTD oraz raport WHO udowadniają, że stosowanie oleju konopnego bogatego w kannabidiol może przyczynić się do redukcji, a nawet zwalczania dermatoz, egzem czy stanów zapalnych w AZS. Proponujemy sprawdzone i bezpieczne kosmetyki atopowe na zapalenie skóry, których rezultaty potwierdzają badania kliniczne. Najważniejszym składnikiem naszych preparatów jest certyfikowany olej konopny ceniony przede wszystkim za dużą zawartość kwasów Omega. Zawiera też witaminy i minerały, takie jak: wapń, magnez, siarka, fosfor, cynk i żelazo, które poprawiają kondycję wrażliwej skóry.

Kosmetyki pomocne w leczeniu stanów zapalnych skóry

Skóra wielu osób jest wyjątkowo wrażliwa i reaguje silnymi reakcjami alergicznymi na pewne chemiczne składniki zawarte w kosmetykach. Z myślą o nich proponujemy nasze dermokosmetyki, takie jak balsam konopny na łuszczycę czy kremy na AZS. Są to preparaty kosmetyczne tworzone we współpracy kosmetologów, dermatologów i chemików. Ich skuteczne działanie i bezpieczeństwo stosowania potwierdzają badania kliniczne, a składniki w nich zawarte pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł. Powstają one z myślą o osobach ze skórą wrażliwą, narażoną na nawracające stany zapalne. Odpowiednia receptura oferowanych przez nas kremów i balsamów skutecznie wspomaga podstawową terapię AZS, trądziku, alergii skórnych, łupieżu i łuszczycy.

Dermokosmetyki na stany zapalne skóry - działanie

Większość uporczywych dolegliwości typowych dla skóry wrażliwej można znacznie złagodzić lub wyeliminować, stosując odpowiednie preparaty kosmetyczne. Sporym problemem dla wielu osób jest dziś skóra atopowa – krem, który może okazać się znakomitym wsparciem w walce z tą nieprzyjemną przypadłością, dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Istnieje jednak duża liczba innych chorób, które mogą wymagać dodatkowej suplementacji w postaci kremów czy balsamów. Badania kliniczne dowodzą, że kosmetyki na bazie kannabidiolu znacząco zmniejszają świąd oraz uczucie suchości, które obserwuje się w przypadku atopii i łuszczycy. Składniki, które zawierają dermokosmetyki konopne, wspomagają naturalne zdolności regeneracyjne, łagodzą napięcie i swędzenie skóry oraz chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, nawilżają ją, a także budują ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów