Wczytuję dane...

Pyłek CBD

Cenny składnik, pozyskiwany podczas odsiewu kwiatów konopi. Pyłek konopny, bo o nim mowa, to tak naprawdę gruczoły żywiczne rośliny przyjmujące formę niewielkich kryształków o lepkiej konsystencji, które pokrywają kwiatostany. Co ważne z punktu widzenia konsumentów, zawierają one zarówno kannabinoidy (nawet 6%), jak i terpeny. Z uwagi na swoją formę znajdują one również szerokie zastosowanie — od bycia dodatkiem do suszu konopnego, aż po produkcję kosmetyków i olejków eterycznych.

Pyłek CBD — szerokie spektrum zastosowań

Pyłek konopny sprawdzi się zarówno w kontekście palenia (samodzielnie lub z dodatkiem suszu CBD), jak i waporyzowania. Charakterystyczną cechą tego produktu jest intensywny aromat, co czyni z niego popularny dodatek do środków pielęgnacyjnych i zapachowych na bazie konopi. Nie bez znaczenia jest również kolor — obserwując jego barwę jeszcze podczas uprawy można określić charakter oraz kondycję zbiorów. Więcej informacji znajdziesz w opisach konkretnych produktów z tej kategorii.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.