Wczytuję dane...

Susz CBG

Choć CBD bez wątpienia zyskuje na popularności, a sama jego nazwa zapewne zdążyła już zagościć w powszechnej świadomości konsumentów, to sprawa wygląda zgoła inaczej w przypadku swego rodzaju “kuzyna” tej substancji. Susz CBG, który znajdziesz w ramach tej kategorii naszego sklepu, to wciąż znacznie mniej znane rozwiązanie — co wcale nie oznacza, że niewarte uwagi. Produkty dostępne w naszej ofercie zawierają od 8 do nawet 10% tej substancji. Czym różnią się one od swojego bardziej popularnego odpowiednika? Przekonajmy się!

Substancja CBG (czyli kannabigerol) zawarta w suszu to składnik aktywny, który oddziałuje na poszczególne receptory kannabinoidowe w naszym organizmie (konkretnie CB1 oraz CB2), a nie na nasz system endokanabinoidowy jako całość. Kannabigerol pomaga w opanowaniu nerwów, może on również wspierać koncentrację i dodawać energii. Więcej informacji na temat zawartości oraz indywidualnych cech poszczególnych propozycji znajdziesz w opisie konkretnego produktu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.