Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Tanie Sianie

Blueberry Auto

Auto Blueberry to najwyższa jakość w automacie w wersji feminizowanej. Odmiana ta, gotowa jest do zbioru już po 8-10 tygodniach od startu. W zależności od długości geograficznej możliwe jest zbieranie plonów nawet do trzech razy na sezon. Na północy jest świetna jako wczesnoletnia uprawa, natomiast w klimacie śródziemnomorskim zbiory po trzy razy w sezonie nie są rzadkością. Jest to bardzo wszechstronna odmiana. Rozpoznawalna jest dzięki swojej niebiesko - purpurowej barwie. W przypadku outdoor mogą kwitnąć o każdej porze roku, pod warunkiem że temperatura nie spada poniżej 10°C.

Nasiona marihuany Blueberry Auto – działanie

Nietypowa, purpurowa barwa topów, niezły plon i uniwersalność Blueberry Auto to nie wszystko. Odmiana marihuany ma także pozytywne, pożądane działanie. Zawiera 16-18% THC, dlatego może z powodzeniem być wykorzystywana przez początkujących degustatorów. Ma dobry profil terpenowy. Smak i aromat kojarzą się nieco z jagodami.

Blueberry Auto ma działanie relaksacyjne. Odpręża i uspokaja. Skutecznie zwalcza stres i pozwala spojrzeć na świat w różowych okularach. Taka czasowa zmiana perspektywy i dystans do wielu spraw to balsam dla duszy. Kojący efekt dotyczy zarówno umysłu jak i ciała. Warto wygodnie rozsiąść się na fotelu lub kanapie i skorzystać z dobrodziejstwa umysłu, jak inasion marihuany Blueberry Auto. Jest to jednocześnie odprężenie dla zmęczonych mięśni. Ponadto odmiana ma inne właściwości lecznicze – zmniejsza poziom bólu, przeciwdziała depresji i pomaga na bezsenność

Blueberry Auto – warto wiedzieć

Nasiona konopi Blueberry Auto można uprawiać tradycyjnie w trybie indoor lub outdoor. Uprawa jest elastyczna, a rośliny żywotne. Bardzo dobre rezultaty osiąga się także w uprawie hydroponicznej i uprawie na włóknach kokosowych. W indoor zaleca się zastosowanie świateł ledowych.


PRZEZNACZENIE: Indoor/Outdoor
GENY: Blueberry x Ruderalis
TYP: Głównie Indica
CZAS KWITNIENIA: 5–7 tyg.
PORA ZBIORÓW OUTDOOR: 10 tyg.
PLON (in/out): 350–400 g/m2 ; 30–100 g/roślina
WYSOKOŚĆ (in/out): 60–110 cm
THC: 16–18 %
CBD: średnie

Polecamy