Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Koyi

Herbata konopna na trawienie.

Bazą naszej herbaty są liście i kwiaty konopi, które zawierają liczne olejki eteryczne, terpeny falwonoidy i alkaloidy.

Moc tych substancji ma wiele właściwości zdrowotnych w tym wspomaganie homeostazy (równowagi) w organizmie.

Konopie także znakomicie wspomagają leczenie wszelkich stanów zapalnych, które zaburzają odporność.

Lawenda oraz liście melisy pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, poprawia apetyt, przyśpiesza trawienie oraz łagodzi kolki i wzdęcia. Mięta przynosi ulgę przy zaparciach, wzdęciach czy zatruciach pokarmowych. Ma działanie rozkurczowe.

Piołun stosuje się przy niedokwaśności żołądka, niestrawności, braku apetytu oraz przy przewlekłych nieżytach żołądka i jelit a także przy zgadze.

Hibiskus wpływa na trawienie i wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Ręcznie zbierane kwiaty i liście konopi uprawiane z troską i miłością. Herbata, obok kannabidiolu i innych kannabinoidów, zawiera olejki eteryczne, terpeny, flawonoidy i alkaloidy. Lawenda, Melisa, Mięta, Piołun i Hibiskus to zioła które wspomagają układ trawienny. Pomagają przy niestrawności, wszelkiego rodzaju nieżytach żołądka, przywracając prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Jest w 100% naturalna i nie zawiera substancji psychoaktywnych. To jeden z najzdrowszych napojów na świecie – pełny witamin, przeciwutleniaczy, składników odżywczych. To doskonałe remedium dla wielu problemów zdrowotnych. Naturalnie suszona w niskich temperaturach.

Polecamy