Wczytuję dane...
O sklepie

Zależy nam na odkrywaniu tego, co natura ma dla nas do zaoferowania. Nasz sklep internetowy oferuje produkty pochodzenia organicznego zawierające składniki, które mogą wspomóc procesy zachodzące w Twoim organizmie. Dostarczamy przede wszystkim artykuły oparte na konopi siewnej (Cannabis Sativa), czyli niezwykle wszechstronnej odmianie tej rośliny, która znajduje powszechne zastosowanie w przemyśle tekstylnym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Udowadniamy tym samym, że naturalne rozwiązania to zazwyczaj rozwiązania najlepsze.

Kosmetyki, suplementy diety i produkty spożywcze

Wśród propozycji naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie selekcja produktów na bazie konopi siewnej. Oferujemy między innymi suplementy diety w kapsułkach, olejki CBD oraz kosmetyki — w tym mydła, maści czy też produkty do pielęgnacji włosów. Nasz asortyment obejmuje także artykuły spożywcze, w tym słodycze, napoje, syropy oraz herbaty. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Jesteśmy sklepem oferującym produkty na bazie konopi siewnej(Cannabis Sativa). Można u nas znaleźć kosmetyki i dermokosmetyki, maści, produkty spożywcze, olejki CBD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.

Koszt przesyłki

InPost

Paczkomat: 10zł

Kurier za pobraniem: 17zł

Kurier przedpłata: 13zł