Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: LokalnyZielarz
Zestaw Premium zawiera:
1x Sour Widow 1g 14% CBD
1x  Nothern Light 1g 6% CBD
1x Vanilla Kush 1g 5% CBD
1x Harlequin 1g 5% CBD
1x OG Kush 1g 6% CBD
Opis suszy :

Sour Widow to krzyżówka Sour Diesiel i White Widow. Hybryda z najwyższej półki. Jej smak i zapach jest typowy dla odmian Skunky. Po puszystych ciemno zielonych pąkach wyrastają brązowe włoski. Odmiana ta doskonale sprawdza się przy wzmożonym stresie.

Nothern Light to odmiana która jest jednym z najpopularniejszych szczepów wszech czasów. Ta czysta indica ceniona jest za mocno żywiczne topy. Northern Light jest ceniony przez pacjentów medycznych i użytkowników rekreacyjnych. Cechuje się naturalnym intensywnym aromatem i smakiem.

Vanilla Kush Nowa, niesamowita odmiana. Dominująca Indica. Pełne smaku, duże i gęste pąki. Aromat wanilii i lawendy z akcentem cytryny i skórki pomarańczowej. Dym oferuje słodki, wielowymiarowy smak. Silny, długotrwały efekt powoduje rozluźnienie umysłu i ciała. Charakteryzuje się bardzo świeżym i intensywnym aromatem. Susz świetnie sprawdza się do aromaterapii.

Harlequin to susz uprawiany metodą indor. Cechuje się jasnozielonym kolorem, który nadaje kwiatostanom niezwykle przyjemny, świeży wygląd. Choć kwiaty nie są mocno zbite, to posiadają sporo trichomów gromadzących cenne kannabinoidy oraz terpeny. Harlequin to odmiana wyróżniająca się bardzo bogatym, intrygującym i pełnym aromatem. W suszu możemy wyczuć mocny cytrusowy zapach oraz delikatne nuty kwiatowe i jagodowe.

OG Kush ma średnie i duże kwiaty, które mają gęstą, podobną do indiki strukturę. Liście są żółtawozielone, chociaż niektóre fenotypy mogą wykazywać ślady purpury. Pomarańczowe włoski, mające wychwycić pyłek z męskich roślin ma zastosowanie medyczne jako środek do tymczasowego łagodzenia stanów lękowych i depresji. Zwiększone skupienie może być również pomocne dla osób cierpiących na zaburzenia koncentracji.

Polecamy