Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Tanie Sianie

Auto Super Lemon Haze

Auto Super Lemon Haze podobnie jak oryginał ma działanie sativa. Dająca spory plon w krótkim czasie. Kwiatostan dość mocno zbity i pokryty żywicą. Nadająca się do uprawy wewnętrznej i zewnętrznej. Wybaczająca błędy większości ogrodników. Polecana dla tych, którzy lubią się odprężyć po całym dniu pracy.

Nasiona Marihuany Super Lemon Haze Auto – zastrzyk energii

Super Lemon Haze Auto warto wpisać na listę do wyprodukowania, bo jest super. No dobrze – podajmy więcej konkretów. Odmiana ma wartościowy profil terpenowy. Smak i aromat kojarzą się z cytrusami, z nutką piżma. Orzeźwiają i odprężają. Wysoka zawartość THC (ok. 19-20%) sprawia, że osoby początkujące mogą poczuć wbicie w fotel, a i doświadczonych wyjadaczy może ponieść haj. I to hen daleko. Początkowe działanie jest słabe, ale rozkręca się lepiej niż akcja w filmie o facecie w łódce. Bywa to mylące, gdyż finalnie jest to intensywna uczta dla zmysłów. Super Lemon Haze Auto odpręża, relaksuje, ale jednocześnie ma właściwości energetyzujące. Jednocześnie pozwala uporać się ze stresem i problemami dnia codziennego.

Nasiona marihuany Super Lemon Haze Auto są szybkie. W dobrych warunkach roślina plonuje już po 7 tygodniach od wykiełkowania. Wprowadzenie genów Ruderalis usprawniła przejście do fazy kwitnienia, a jednocześnie nie miało znaczącego, negatywnego wpływu na inne cechy. Plon jest dobry (nie tylko jak na automat), dochodzi do 500g/m2 (indoor). Nic, tylko brać. W Polsce oczywiście nasiona marihuany Super Lemon Haze Auto (i innych odmian) można tylko degustować.

Czas od nasiona: 7-9 tygodni
Genotyp: Sativa 50% / Indica 30% / Ruderalis 20%
Indoor: 400-500g./m2
Outdoor: 70-80gr./roślina
Wysokość: 80cm-120cm
THC: wysokie (19-20%)

Polecamy