Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: CannLAB

Sprawdzony susz Cannabis Sativa L. wykazuje ogromny potencjałOlej konopny RAW 30% CBDmed  to produkt full spectrum powstały na bazie konopi siewnych. Pozyskiwaniem z konopi siewnych zajmują się wyłącznie polscy plantatorzy, a ostateczny wyrób jest dokładnie sprawdzany i weryfikowany pod względem jakości. Standardy ekstrakcji CO2 powodują, że można całkowicie wykluczyć obecność barwników, pestycydów i metali ciężkich. Eliminacja tych związków jest możliwa także poprzez odpowiedni model uprawy.

Ekstrakcja oleju konopnego RAW 30% w zgodzie z technologią

Olej konopny RAW 30% CBDmed jest wolny od wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, a jego naturalny, delikatnie pikantny smak sprzyja uzyskaniu wielu pysznych potraw. Zawiera pełne spektrum cennych substancji, które naturalnie występują w konopiach. W swoim składzie ma m.in. dobroczynne flawonoidy oraz fitozwiązki – cechuje się sumarycznym stężeniem naturalnych fitozwiązków o wartości minimum 30%, co przekłada się na 3000 mg substancji aktywnych w 10 ml produktu).  To zatem propozycja dla osób zainteresowanych najwyższą jakością. Podczas analiz laboratoryjnych specjaliści sprawdzają dokładny skład. Musi być w pełni zgodny z przyjętymi standardami, jakiekolwiek odstępstwa są natychmiast wychwytywane. 

Rygorystyczne normy bezpieczeństwa dla oleju konopnego 30% RAW

Ochrona potencjalnego nabywcy przed przypadkową utratą walorów produktu wskazuje na konieczność zastosowania się do wskazań. Dotyczą one dawkowania, które przeważnie powinno odbywać się dwa razy dziennie przy dwóch, pełnych naciśnięciach pompki. Olej konopny 30% RAW trzeba przechowywać z dala od dzieci, w suchym i zacienionym miejscu. Dla skuteczności aplikacji należy wstrząsnąć buteleczkę przed każdym użyciem. Zaawansowana technologia laboratoryjna daje pewność pod względem najwyższej jakości oleju. Ekstrakt z nasion konopi siewnej jest również wolny od GMO i środków psychoaktywnych. Nie ma więc mowy o uzależnieniu się – to w pełni bezpieczny produkt. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...